Selecteer een pagina

Commissies

 

Commissie Buitenlandse Contacten 

foreigncontacts@thenewfsociety.com

Marcel Davids 

Commissie Nestinventarisatie, Herplaatsing & Pupinfo

nestinventarisatie@thenewfsociety.com / herplaatsing@thenewfsociety.compupinfo@thenewfsociety.com

Beate van Genabeek 

Commissie Waterwerk 

waterwerk@thenewfsociety.com

Beate van Genabeek 

Commissie Evenementen & PR 

evenementen@thenewfsociety.com

Mandy van Beek, Mia Koning-Hof

Commissie Fokkerij & Gezondheid

fokkerij@thenewfsociety.com / gezondheid@thenewsociety.com

Marjoleine Roosendaal, Mia Koning-Hof, Marcel Davids

Nieuw VFR per 01-11-2021

Nieuwe VFR is goedgekeurd door RvB. Zie menu Fokkerij of Diversen (downloads)

Lezing oogonderzoek en hartonderzoek

Vrijdag 22 oktober is er een lezing oogonderzoek. Vrijdag 29 oktober is er een lezing hartonderzoek. Klik hier voor meer info.   

Inschrijven KCM 2021 waterwerkklasse

Inschrijven voor de waterwerkklasse KCM 2021.  Voor deze nieuwe klasse moet u in het bezit zijn van een brevet. Leest u a.u.b. goed het formulier alvorens in te schrijven. Hier inschrijven voor formulier.    

Nieuwe bestuursleden

Op de ALV is Day Botenga tussentijds afgetreden. Haar plaats zal worden ingenomen door Mia Koning-Hof. Ook Marco Buurman is gekozen als bestuurslid. Wij wensen hun veel succes. Lucienne Decker is herkozen als voorzitter.

19e Algemene Ledenvergadering 04 juli 2021. Agenda staat op ledengedeelte.

Aanvang 13:00 uur, Adres: KC Pampus, Weteringsingel 2, 1358 AK, Almere