Selecteer een pagina

Commissies

 

Commissie Buitenlandse Contacten 

foreigncontacts@thenewfsociety.com

Marcel Davids 

Commissie Nestinventarisatie, Herplaatsing & Pupinfo

nestinventarisatie@thenewfsociety.com / herplaatsing@thenewfsociety.compupinfo@thenewfsociety.com

Beate van Genabeek 

Commissie Waterwerk 

waterwerk@thenewfsociety.com

Beate van Genabeek 

Commissie Evenementen & PR 

evenementen@thenewfsociety.com

Mandy van Beek, Mia Koning-Hof

Commissie Fokkerij & Gezondheid

fokkerij@thenewfsociety.com / gezondheid@thenewsociety.com

Marjoleine Roosendaal, Mia Koning-Hof, Marcel Davids

Nieuwe bestuursleden

Op de ALV is Day Botenga tussentijds afgetreden. Haar plaats zal worden ingenomen door Mia Koning-Hof. Ook Marco Buurman is gekozen als bestuurslid. Wij wensen hun veel succes. Lucienne Decker is herkozen als voorzitter.

19e Algemene Ledenvergadering 04 juli 2021. Agenda staat op ledengedeelte.

Aanvang 13:00 uur, Adres: KC Pampus, Weteringsingel 2, 1358 AK, Almere

Commissie Fokkerij en Gezondheid

De Commissie Fokkerij en Gezondheid is uitgebreid met Mia Koning-Hof, Marcel Davids en Marco Buurman.

Datums waterwerk 2021

De datums voor het seizoen 2021 zijn bekend. Kijk hiervoor bij Actueel> waterwerk of Waterwerk> info

18e (Jaar)vergadering 27 september 2020

Aanvang : 13.00 uur Adres: KC Pampus, Weteringsingel 2, 1358 AK, Almere