fokkerscafe: patella luxatie

7 november 2024

Op vrijdagavond 14 februari 2025 organiseert TNS samen met de NNFC en de NBSV een Fokkerscafé. Een informeel samenzijn waarin er ruimte is om met z’n allen van gedachten te wisselen over de huidige stand van zaken en de toekomst van ons ras.

Deze avond zal in het teken staan van Patella Luxatie:

Spreker: Marc de Witte

Patellaluxatie, wat is het precies?

Het zal dan voornamelijk gaan over wat het precies is en hoe wordt het gediagnosticeerd. Wat zijn de klinische symptomen en hoe kan het behandeld worden. Ook zal in de algemeenheid wat gezegd worden over erfelijkheid en wat geadviseerd wordt met betrekking tot fokkerij.

Het is van groot belang dat alle fokkers/ dekreu-eigenaren naar deze avond komen. Het is inmiddels spreekwoordelijk gezien “2 voor 12” en we zullen de handen ineen moeten slaan om ons ras in stand te houden binnen onze landsgrenzen.

Deze lezing is voor alle fokkers, dekreu-eigenaren en geïnteresseerde leden van de TNS, NNFC en NBSV:

Leden van de TNS kunnen zich aanmelden voor deze lezing bij: bestuur@thenewfsociety.com

Leden van de NNFC kunnen zich aanmelden voor de lezing bij:
jolandaverton@hotmail.com

Leden van de NBSV kunnen zich aanmelden voor de lezing bij:
opperstok@outlook.com

Als u laat weten met hoeveel personen u komt of heeft u vragen over Patella Luxatie, laat het ons weten. Wij kunnen de vragen bundelen en deze doorgeven. Op deze wijze kunnen we de avond zo efficiënt mogelijk laten verlopen.

Aanmelden kan tot 13-02-2025 en is alleen toegankelijk voor leden van TNS, NNFC en NBSV.

Datum: 14 februari 2025
Tijd: 19.30 uur – 22.00 uur
Zaal open: 19.00 uur