Selecteer een pagina
Luciënne Decker

Luciënne Decker

Voorzitter (2024 )

Portefeuille: Waterwerk, Buitenlandse contacten, Evenementen & PR. en Ledenadministratie.

voorzitter@thenewfsociety.com / waterwerk@thenewfsociety.com / foreigncontacts@thenewfsociety.com / evenementen@thenewfsociety.com / ledenadmin@thenewfsociety.com

Tel. 0650503023
Bereikbaar tussen 20.00-23.00 uur

Beate van Genabeek

Beate van Genabeek

Secretaris, Vice-Voorzitter (2023)

Secretariaat
secretariaat@thenewfsociety.com

Tel. 0618667114

Mandy van Beek

Mandy van Beek

Bestuurslid (2022)

Marco Buurman

Marco Buurman

Bestuurslid (2024)

Portefeuille: Fokkerij & Gezondheid

fokkerij@thenewfsociety.com / gezondheid@thenewfsociety.com
Tel. 0650655946

Mia Koning - Hof

Mia Koning - Hof

Bestuurslid (2023)

Portefeuille: Nestinventarisatie, Herplaatsing & Pupinfo

nestinventarisatie@thenewfsociety.com / herplaatsing@thenewfsociety.com  / pupinfo@thenewfsociety.com
Tel. 0622875186

Inschrijven KCM 2021 waterwerkklasse

Inschrijven voor de waterwerkklasse KCM 2021.  Voor deze nieuwe klasse moet u in het bezit zijn van een brevet. Leest u a.u.b. goed het formulier alvorens in te schrijven. Hier inschrijven voor formulier.    

Nieuwe bestuursleden

Op de ALV is Day Botenga tussentijds afgetreden. Haar plaats zal worden ingenomen door Mia Koning-Hof. Ook Marco Buurman is gekozen als bestuurslid. Wij wensen hun veel succes. Lucienne Decker is herkozen als voorzitter.

19e Algemene Ledenvergadering 04 juli 2021. Agenda staat op ledengedeelte.

Aanvang 13:00 uur, Adres: KC Pampus, Weteringsingel 2, 1358 AK, Almere

Commissie Fokkerij en Gezondheid

De Commissie Fokkerij en Gezondheid is uitgebreid met Mia Koning-Hof, Marcel Davids en Marco Buurman.

Datums waterwerk 2021

De datums voor het seizoen 2021 zijn bekend. Kijk hiervoor bij Actueel> waterwerk of Waterwerk> info