Selecteer een pagina
Luciënne Decker

Luciënne Decker

Voorzitter (2024 )

Portefeuille: Waterwerk, Buitenlandse contacten, Evenementen & PR. en Ledenadministratie.

voorzitter@thenewfsociety.com / waterwerk@thenewfsociety.com / foreigncontacts@thenewfsociety.com / evenementen@thenewfsociety.com / ledenadmin@thenewfsociety.com

Tel. 0650503023
Bereikbaar tussen 20.00-23.00 uur

Beate van Genabeek

Beate van Genabeek

Secretaris, Vice-Voorzitter (2023)

Secretariaat
secretariaat@thenewfsociety.com

Tel. 0618667114

Marco Buurman

Marco Buurman

Penningmeester (2024)

Portefeuille: Fokkerij & Gezondheid

fokkerij@thenewfsociety.com / gezondheid@thenewfsociety.com
Tel. 0650655946

Mandy van Beek

Mandy van Beek

Bestuurslid (2025)

Mia Koning - Hof

Mia Koning - Hof

Bestuurslid (2023)

Portefeuille: Nestinventarisatie, Herplaatsing & Pupinfo

nestinventarisatie@thenewfsociety.com / herplaatsing@thenewfsociety.com  / pupinfo@thenewfsociety.com
Tel. 0622875186

12-02-2023 Koek en Zopie wandeling Goois Natuurreservaat Crailo

Koek en Zopie wandeling 12 februari Na onze succesvolle snertwandeling gaan we nu wandelen in het Goois Natuurreservaat Crailo in Huizen. Adres: Oud Bussemerweg 52 Huizen. Tegenover is parkeerplaats. Afrit 7 Bussum, de Noord Crailoseweg uitrijden, deze gaat over in...

08-01-2023 Snertwandeling Epe

Onze snertwandeling beloofd weer een hele gezellige te worden! We gaan wandelen in Epe op 08 januari. We verzamelen om 10.30 uur op de parkeerplaats  van Restaurant "de Ossenstal". Wandeling start om 11.00 uur. Adres: Ossenweg 10, 8161 PZ Epe Laten we deze gezellige...

13-11-2022 Wandeling Appelscha

13-11-2022 Wandeling Appelscha in Friesland Het herfst/winterseizoen is weer aangevangen, dus ook dit jaar gaan we weer een aantal wandelingen met onze viervoeters organiseren. De 1e wandeling staat gepland in Appelscha op 13 november. We verzamelen om 10.30 uur op de...

ICFWD 3- 4 september in Kesteren

De International Cup for Waterworkdogs wordt dit jaar in Nederland gehouden. Er strijden 6 landen waaronder Nederland mee naar de titel Beste Waterwerker en Beste Waterwerk land. Op zaterdag 3 september is er nog een training van de deelnemende landen, rond 16.00 uur...

20e ALV op 29-05-2022 in Dronten

Op zondag 29 mei is onze jaarlijkse ALV. Dit keer zal de vergadering gehouden worden in Dronten. De benodigde stukken staan op het ledengedeelte van de site. Adres: HSV Dronten Fazantendreef 20 8251 JR, Dronten Aanvang 13.00 uur Zaal open 12.45 uur