Selecteer een pagina
Luciënne Decker

Luciënne Decker

Voorzitter (2024 )

Portefeuille: Waterwerk, Buitenlandse contacten, Evenementen & PR. en Ledenadministratie.

voorzitter@thenewfsociety.com / waterwerk@thenewfsociety.com / foreigncontacts@thenewfsociety.com / evenementen@thenewfsociety.com / ledenadmin@thenewfsociety.com

Tel. 0650503023
Bereikbaar tussen 20.00-23.00 uur

Beate van Genabeek

Beate van Genabeek

Secretaris, Vice-Voorzitter (2023)

Secretariaat
secretariaat@thenewfsociety.com

Tel. 0618667114

Mandy van Beek

Mandy van Beek

Bestuurslid (2022)

Marco Buurman

Marco Buurman

Bestuurslid (2024)

Portefeuille: Fokkerij & Gezondheid

fokkerij@thenewfsociety.com / gezondheid@thenewfsociety.com
Tel. 0650655946

Mia Koning - Hof

Mia Koning - Hof

Bestuurslid (2023)

Portefeuille: Nestinventarisatie, Herplaatsing & Pupinfo

nestinventarisatie@thenewfsociety.com / herplaatsing@thenewfsociety.com  / pupinfo@thenewfsociety.com
Tel. 0622875186

Wandeling 16-01-2022

De Nieuwjaarswandeling gaat helaas niet door wegens de beperkingen van het Omikron virus.

Wandelingen 2021

WANDELING AFGELAST i.v.m. Corona 19-12-2021 Wandeling Epe (Gelderland) contactpersoon Marco Buurman 0650655946.    

Nieuw VFR per 01-11-2021

Nieuwe VFR is goedgekeurd door RvB. Zie menu Fokkerij of Diversen (downloads)

Lezing oogonderzoek en hartonderzoek

Vrijdag 22 oktober is er een lezing oogonderzoek. Vrijdag 29 oktober is er een lezing hartonderzoek. Klik hier voor meer info.   

Inschrijven KCM 2021 waterwerkklasse

Inschrijven voor de waterwerkklasse KCM 2021.  Voor deze nieuwe klasse moet u in het bezit zijn van een brevet. Leest u a.u.b. goed het formulier alvorens in te schrijven. Hier inschrijven voor formulier.